MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye Final Neden Yok? Nasıl İzlenir? MasterChef Türkiye Kim Kazandı?
MasterChef Türkiye 2020 yazına damga vurduğu gibi 2020 2021 yeni sezonunda ilk yarısında en çok izlenen yapım oldu. Acun Medya bunu bildiği için MasterChef Türkiye biterken programı kendi yeni kanalını..
MasterChef Türkiye 2020 Son 16’ya Kalan Yarışmacılar Listesi
MasterChef Türkiye 2020 yaz aylarının en çok izlenen programı olmayı başardı; geçen sezonlarda son 16 iki haftada belli olup yarışmaya geçilirken bu sezon ise MasterChef Türkiye’de son 16’ya kalan 35..
MasterChef Berk İlter Kimdir? Yaşı Sevgilisi Memleketi
MasterChef  2020’de en iddalı yarışmacılardan biri Berk İlter oldu. Bert İlter yapacağı pilav ve yemek ile üç şefin de üçünü de etileyeceğini düşünüyor. Özellikle Çin yemeği yapacağı için Somer Şefin..
MasterChef Türkiye 2020 Yarışmacıları
MasterChef 3. sezonu ile bugün ekranlara gelecek. Milyonların ilgi odağı olan MasterChef 2020 3. sezonu ile TV 8 ekranlarında olacak. Geçen sezonda milyonları ekrana bağlayan yarışmada binlerce aday arasından seçilen..
Masterchef Wailson Fonseca Kimdir ? Nereli Sevgilisi Var Mı
Tv8 ekranlarında 2.sezonunu ardına bırakan ekranların sevilen yarışması olan Masterchef programı yeni sezonuyla 17.07.2020(cuma) günü sevdikleriyle tekrardan şefleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu ile  ekranlara geliyor. Bu sezon..
MasterChef Türkiye 2020 Ne Zaman Başlayacak? 3 Sezon
Güncelleme 3 Mayıs 2020: MasterChef Türkiye 2020 seçmeleri başladı; ancak Covid 19 sebebi ile MasterChef Türkiye 2020 başvuruları videolu başvuru üzerinden alınacak ve geçen sezon ki seçmeler gibi yüz yüze..
Hazer Amani MasterChef Türkiye’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar
Hazer Amani MasterChef Türkiye’den  ayrıldıktan sonra Fox TV ekranlarında yayınlanan ve MasterChef Türkiye’nin en önemli rakibi olan The Taste Türkiye’de sunucu ve moderatör olarak yer alacak. Tv8 kanalının sahibi Acun..
MasterChef Türkiye Kim Kazandı? 23 Aralık Uğur mu Kerem mi?
MasterChef Türkiye kazanan isim Uğur oldu. Uğur’un MasterChef Türkiye kazanmasına MasterChef Türkiye şefleri yardım etti ve Uğur’a bariz yüksek puan verdi. Uğur 69 Kerem 68 puan aldı.  MasterChef Türkiye’de bilindiği üzere Kerem..
MasterChef Türkiye 17 Aralık Kim Elendi Meltem mi Kerem Mi? İşte Elenen İsim
MasterChef Türkiye 17 Aralık Akşamı Meltem Elendi MasterChef Türkiye’de 17 Aralık akşamı en çok desteklenen yarışmacı MasterChef Türkiye’ye veda etti. Meltem’in vedası gerçekten acı oldu zira yarışmanın başından beri gerçekten çok büyük..
MasterChef Türkiye 2019 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
MasterChef Türkiye 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak 2020 MasterChef Türkiye 2. Sezon 30 aralık pazar akşamı tamamlandı ve MasterChef Türkiye çekim ekibi ve jürileri şimdilik dinlenmeye çekildi; ancak MasterChef Türkiye..