Kadın

Kadın Neden Final Yapıyor? İşte Şok Finalin Gerekçesi
Daha önce siz değerli ziyaretçilerimize Kadın dizinden aldığımız final haberini ulaştırmış ve senaryo da yaşanan sıkıntılar nedeni ile Kadın dizisinin yeni sezonda sadece 17 bölüm ekranlarda olacağını söylemiştik. Fox Tv..
Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (Kadın Sarp Ölüyor)
Caner Cindoruk Kadın Dizisinden Ayrıldığını Sosyal Medyadan Açıkladı Caner Cindoruk kendi sosyal medya hesabından Kadın dizisinden ayrıldığını açıkladı. Özellikle Sarp karakteri ile üç sezonda bütünleştiğini açıklayan Caner Cindoruk tüm ekibe..
Kadın 65. Bölüm 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezonda Neler Olacak?
Kadın Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi Resmi Olarak Duyuruldu En büyük rakibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadın dizisine bir çelme taktı ve 22 eylülde dizinin 24 eylül salı günü başlayacağını..
Ayça Erturan Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı? Yeliz Öldü mü?
Kadın dizisinin 22 ocak akşamı 46. bölümü yayınlandı ve ölen söylediğimiz gibi Yeliz karakteri oldu. Kadın dizisinde Yeliz karakterinin ölmesi ile de Ayça Erturan’ın  Kadın dizisi ile bağı kopmuş oldu. ..
Kadın 22 Ocak Kim Öldü? Bennu Yıldırımlar Kadın Dizisinden Neden Ayrıldı?
Bize gelen yeni bilgilere göre Kadın dizisinde vurulan kişi Yeliz’miş. Dizi de ki görülen bir sahneye göre Enver kim diye sormuş Arif Yeliz diyormuş. Enver ve Hatice ağlıyor Ceyda ise..
31 Aralık Kadın Neden Yok? Kadın Ne Zaman Yayınlanacak? 78. Bölüm
Kadın Dizisine 2 Hafta Ara Kadın dizisi yıl başı gecesi yayınlanmayacak. 31 aralık 2019 salı günün yıl başı olduğu için Fox TV yılbaşı özel programı hazırladı. Bu nedenle Kadın dizisi..
Kadın 46. Bölüm Ne zaman Yayınlanacak? 1 Ocak 2019 Kadın Neden Yok?
Fox Tv ekranlarının en çok sevilen ve en çok izlenen dizisi olan Kadın dizisi ne yazık ki yıl başı haftası yayında olamayacak. Bilindiği üzere Türkiye’de yıl başı haftasında bir çok..
Kadın Bahar ve Arif Evlenecek mi? Bahar Kimi Seçecek?
Kadın dizisinde Sarp’ın da diziye dahil olması ile işler içinden çıkılmaz bir hal aldı. Son yıllarda izlediğimiz en başarılı senaryoyu ve oyunculukların sergilendiği Kadın dizisi reytinglerde rekorlara doymuyor. Kadın dizisinde..
Kadın Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Medyapım ve MF Yapım’ın ortaklığında çekilen ve Merve Girgin tarafından yazılan Kadın dizisi 2. sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Kadın dizisi 2. sezona 2 ekim salı günü harika bir..
Kadın Enver Öldü mü? Şerif Erol Kadın Dizisinden Ayrıldı mı?
Kadın dizisinde Enver karakterine hayat veren Şerif Erol Kadın dizisinin 22 ekim 2019 salı akşamı ekranlara gelen 68. bölümünde büyük bir yangının içinde kalır. Bilindiği üzere Kadın dizisinde eşi Hatice’nin..